Wprowadziliśmy promocję przy zakupie kawy udostępniając karty stałego klienta. Każda zakupiona kawa to jeden stempel. W przypadku zebrania dziesięciu stempli dowolna kawa z menu jest gratis. Termin ważności promocji dostępny jest na karcie, którą wydajemy wraz z zakupioną kawą.

Poniżej prezentujemy, jak wygląda z obu stron karta stałego klienta.

 

KSK kawa

Po kliknięciu można zobaczyć powiększenie karty stałego klienta.

 

Dla Klientów naszej cukierni w Rynku oraz w C. H. Max przygotowaliśmy promocję w postaci bezpłatnej kremówki. Aby otrzymać darmową kremówkę należy dwukrotnie dokonać zakupu na kwotę minimum 19 złotych. Wraz z pierwszym zakupem nasz pracownik przybija na ulotkę stempel. Przy ponownej wizycie i kolejnym zakupie na kwotę minimum 19 złotych pracownik do zakupów dodaje bezpłatną kremówkę. Istotne jest to, by podczas drugiej wizyty posiadać wcześniej otrzymaną ulotkę. Promocja obowiązuje do końca czerwca 2015 r.

kremówka

Po kliknięciu można zobaczyć powiększenie ulotki.

 

Nową promocją w naszym lokalu jest dowolna pizza za 1 złoty. Warunek promocji: za każdy zakup na kwotę powyżej 19 złotych na karcie stałego klienta, którą prezentujemy poniżej, przybijamy stempelek. Zebranie dziesięciu stempelków upoważnia do obioru dowolnej pizzy w promocyjnej cenie 1 zł. Karta wydawana jest wraz z pierwszym zakupem.

PIZZA KSK A

Powiększenie karty stałego klienta można zobaczyć po kliknięciu w zdjęcie.

 

Prezentujemy zdjęcie ulotki, którą wydajemy naszym Gościom. Upoważnia ona do uzyskania 20% rabatu na zakup drugiego deseru przy kolejnej wizycie. Promocja obowiązuje do końca czerwca.

 

deser

Po kliknięciu w miniaturę zdjęcia można uzyskać powiększenie.